شیوه های ارسال کالا

تمامی سفارشات در روزهای عادی، طبق رویه های ارسال یدکی کال ارسال می شوند و در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ، پر ازدحام و یا شرایط فورس ماژور ممکن است تغییری در رویه ارسال انجام شود که در این شرایط از پشتیبانی یدکی کال با خریدار تماس گرفته خواهد شد و تاخیر را اعلام می نماید.
به منظور کسب رضایت مشتری، سفارش های بیش از 7.000.000 تومان رایگان ارسال می شود. یدکی کال همواره تلاش خواهد کرد که کالا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست خریداران برساند. در حال حاضر سفارشات روزهای پنجشنبه بعد از ساعت 12 و در روز های جمعه و تعطیلی های رسمی، هیچ گونه ارسالی انجام نمی شود و تمامی سفارشاتی که در این روز ها ثبت شود، در اولین روز کاری بعد از آن پردازش می شوند.
شهر تهران
تمامی سفارشات تهران از راه های زیر ارسال خواهند شد :

1)پیک فروشگاه : سریعترین روش ارسال و از طریق پیک های مطمئن خود فروشگاه یدکی کال زیر 3 ساعت زمان ارسال خواهند شد.هزینه پیک در محل توسط مشتری پرداخت میگردد.

2) پیک های شرکتی : از طریق پیک های شرکتی مانند اسنپ ، الوپیک و …. ارسال خواهند شد که هزینه به صرفه تر ولی مدت زمان بیشتری صرف تحویل کالا میگردد که هزینه های آن به صورت پس کرایه می باشد.

3)از طریق پیک های دولتی مانند پست و تیپاکس که هزینه مناسب تری به نسبت بقیه روش ها دارند ولی زمان تحویل کالا از  روز بعد می باشد و هزینه به صورت پس کرایه می باشد. 
در صورت مشاهده آسیب فیزیکی کالا و یا معیوب بودن آن، در اولین فرصت از طریق تلفن 09129612389 با پشتیبانی یدکی تماس بگیرید.

شهرستان های ایران
فروشگاه اینترنتی یدکی کال جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به ارسال محصولات، از خدمات شرکتهای برتر حمل و نقل استفاده می نماید. در حال حاضر سیستم ارسال یدکی کال ۸۵ شهر را در سرتاسر ایران، تحت پوشش خود قرار داده است. سفارشات که در شهرهاستان ها، ۲۴ تا 72 ساعت کاری پس از پردازش به دست خریدار می رسد.

سفارشات از طریق های زیر ارسال میگردند :

1)از طریق پیک های دولتی مانند پست و تیپاکس که هزینه مناسب تری به نسبت بقیه روش ها دارند ولی زمان تحویل کالا از  روز بعد می باشد و هزینه به صورت پس کرایه می باشد.

2) از طریق باربری که به صورت ایمن تر و در مدت زمان کمتر به دست مشتریان خواهد رسید و هزینه به صورت پس کرایه می باشد.

در روزهای تعطیل رسمی، هیچ گونه پردازش سفارشی انجام نمی شود و پردازش تمامی سفارشات در اولین روز کاری بعد از آن انجام می شود.
در صورت معیوب بودن کالا در هنگام دریافت، خریدار موظف است بلافاصله مراتب را به اطلاع یدکی کال برساند. بدیهی است پس از گذشت 2 روز از تکمیل فرآیند خرید (پرداخت وجه) کالا تأیید شده تلقی گردیده و هیچگونه اعتراضی از سوی خریدار پذیرفته نخواهد بود. پس از اعلام توسط خریدار، هماهنگی جهت استرداد کالا از سوی یدکی کال بر اساس نظر کارشناسان یدکی کال با خریدار انجام خواهد شد.
در صورت مشاهده آسیب فیزیکی کالا و یا معیوب بودن آن، در اولین فرصت از طریق تلفن 09129612389 با پشتیبانی یدکی کال تماس حاصل فرمایید.کال تماس حاصل فرمایید.

سفارش های عمده
یدکی کال در جهت خدمت رسانی به فروشنگان لوازم یدکی در تهران و سایر شهرهای ایران شرایط ویژه ای برای خرید لوازم یدکی بصورت عمده فراهم آورده است. لذا با توجه به اینکه ارسال سفارش های عمده شرایط متفاوتی دارد، نکات زیر را مد نظر داشته باشید:
ارسال سفارش های عمده وابسته به حجم سفارش از ۱ تا ۷ روز کاری زمان می برد و در بعضی از شهرها به دلیل عدم سرویس دهی باربری بصورت روزانه، زمان رسیدن سفارش ممکن است تغییر پیدا کند که پیگیری این مورد بر عهده یدکی کال بوده و بلافاصله به اطلاع خریدار می رسد.
تمام سفارشات عمده به دو روش زیر ارسال خواهد شد:
پس کرایه :
سفارش های عمده به دلیل حجم و وزن بار، امکان ارسال از طریق پست و دیگر شرکت های مرتبط را ندارد و فقط از طریق باربری ارسال می شود.
هزینه ارسال تا مقصد به صورت پس کرایه بر عهده خریدار می باشد.
تحویل حضوری :
این روش مناسب خریدارانی می باشد که خود اقدام به تحویل بار از انبارهای یدکی کال می نمایند. هماهنگی تحویل بار پس از خرید از طریق پشتیبانی سایت به خریدار اعلام می شود.
تحویل بار از انبارهای یدکی کال فقط با ارائه کارت شناسایی معتبر خریدار و تحویل گیرنده بار امکان پذیر می باشد.