شیوه های بازگرداندن کالا

استفاده از 2 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

۱- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد و قطعه روی خودرو نصب نشده باشد. در صورت نصب قطعه روی خودرو یا آچار خوردن کالا قابل عودت نیست.
۲- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا، به ما اطلاع داده شود.
۳- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 2 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
۴- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
۵- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
۶- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
۷- وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ما از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
۸- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
۹- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
۱۰- ارسال مجدد یک کالا برای مشتری شامل ارسال رایگان نمیباشد.
۱۱- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
۱۲-  استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ما بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، رنگ کردن کالا ، نصب کردن قطعه روی خودرو یا آسیب رساندن به قطعه امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
۱3- امکان بازگشت کالاهایی که به تشخیص نادرست مکانیک خریداری شده و مورد استفاده قرار نگیرد و تصمیم به عودت گرفته شود وجود ندارد.
هنگام خروج کالا از انبار یدکی کال، از تمام زوایا از محصول عکس گرفته شده و تا ۱۴ روز پس از ارسال کالا تصاویر نگهداری می‌شوند. در صورت مغایرت کالای مرجوع شده با کالایی که برای شما ارسال شده است امکان عودت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.
14-برای تمامی قطعات برقی ، پس از فروش به هیچ عنوان امکان مرجوعی یا تعویض وجود ندارد و خریدار قبل از خرید باید تمامی جوانب را مدنظر قرار دهد.
15-قطعات خریداری شده باید توسط مکانیک متخصص و دوره دیده تعویض گردد.در صورت عدم تسلط مکانیک هیچگونه مسئولیتی بر عهده مجموعه یدکی کال نمیباشد.
16-لطفا قبل از هر اقدامی جهت بازگرداندن کالا با بخش پشتیبانی یدکی کال تماس حاصل فرمایید.
17-هنگام ارسال باید تمامی قطعات جانبی داخل جعبه (مثل گیره، خار و …) به همراه قطعه اصلی ارسال شود.

هنگام خروج کالا از انبار یدکی کال ، از تمام زوایا از محصول عکس گرفته شده و تا ۱۴ روز پس از ارسال کالا تصاویر نگهداری می‌شوند. در صورت مغایرت کالای مرجوع شده با کالایی که برای شما ارسال شده است امکان عودت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.